SOSYAL SORUMLULUK


Sağlık sektörünün insan hayatı için arz ettiği önem itibari ile verdiği hizmette ve ürettiği ürünlerde her zaman en yüksek kaliteyi hedefleyen Tokra Medikal,  bütün bunları yaparken ülkemize ve insanımıza kaynak yaratmayı, değer katmayı birinci önceliği olarak belirlemiştir.

Gerçekleştirmiş olduğumuz sosyal sorumluluk projelerimizden bazıları şunlardır;

    

BURDUR ALTINYAYLA MEHMET TUĞRUL SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU

Burdur’un Altınyayla ilçesinde inşaatı tamamlanan Meslek Yüksekokulu binamız 25000 m² arsa üzerine kurulmuş 7330 m² lik bir kapalı alana sahip, tamamen modern eğitim standartlarına göre inşa edilmiş bir bina olup içerisinde kütüphane, amfi ve normal derslikler, laboratuvarlar, bilgisayar odaları, kafeteryalar, yemekhane,  teras, sığınak, güvenlik odaları, danışma odaları, dekan odası, dekan yardımcısı odaları ve öğretim görevlisi odaları bulunmaktadır. Şu an üniversiteye devir işlemleri devam eden binamız 2012 yılında ilk öğrencilerini alarak eğitim öğretime başlayacaktır.
 
BURDUR ALTINYAYLA HALK KÜTÜPHANESİ
Firmamız Burdur Altınyayla Belediyesine ait olan bir binanın tadilatını ve bütün masraflarını üstlenerek halka açık bir kütüphane açmıştır. İki katlı olan binanın bir katı halk kütüphanesi, diğer katı ise halk eğitim merkezi olarak hizmet vermektedir.

ALTINYAYLA ATATÜRK İLKÖĞRETIM OKULU BILGISAYAR LABORATUVARI
Firmamız Burdur Alyınyayla’da bulunan Atatürk İlköğretim Okulu’nun bilgisayar laboratuvarının bütün masraflarını karşılayarak küçük yaştaki öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmuştur.